רוצה לדעת יותר?
בר אוריין ברשתות החברתיות     

 

    Share/Save/Bookmark
  מערכת לניהול תוכן עצמי

 בניית אתר עם מערכת לניהול תוכן

התקנת מערכת לניהול תוכן אתר מאפשרת לנהל ידע ותוכן באתרים באופן יצירתי ומעמיק, כולל ביצוע פעילויות שונות באמצעות האתר. כמו כן, בניית פורטל אינטראנט בתוך הארגון שלך מאפשרת לנצל יכולות אלו  בפיתוח תהליכי עבודה פנים ארגוניות ולשתף את הידע של העובדים בקלות.
 • ניהול מסמכים, גרסאות, עבודה בקבוצות.
 • ניהול מדריכים, קבצי הנחיות וקבצי עזרה
 • הפצה פנימית של מידע, הודעות ואירועים כולל הרשמה.  
 •  ניהול מדיה: גלריות תמונות, וידאו, סאונד ותצוגה מיידית
 • שליטה על הרשאות קבוצתיות ואישיות לצפייה ועריכה עד רמת הפונקציההבודדת בדף
 • הפצת ניוזלטר לפי קבוצות הישר מתוך המערכת
 • ניהול תהליכים; ייצור טפסים, איסוף נתונים, בקרה ועיבוד
 • ניהול קבצים בספריות בכל פורמאט, כולל איחזור לפי מילות מפתח, נושא, מיקום או כל פרמטר אחר
 • ייצור קטלוגים מותאמים
 • ניהול פורומים פנימיים וחלוקה לקבוצות עניין והתמחות
 • ניהול סקרים והצבעות 
 • ניהול פורטלים פנים ארגוניים.

מערכת לניהול תוכן

אחסון מסמכים – המערכת מאפשרת אחסון וקטלוג של מסמכים מכל סוג, טקסטואליים ואחרים, כמו וורד, אקסל, אקרובט, קבצי מולטימדיה, קבצים סרוקים של מסמכים ישנים, ועוד. כך מתאפשרת גישה נוחה למסמכי הארגון לכלל המשתמשים. הצפייה במסמך מתאפשרת דרך הדפדפן או על ידי הורדת המסמך למחשב המשתמש.

אינדקס מסמכים - המסמכים ממוינים לקטגוריות שונות ולמדורים לפי צרכי הארגון, וניתן לחפש אותם לפי חלוקה זו וכן לפי מילות המפתח, מטה דטה מותאם ותיאור המסמך.

שיתוף בעבודת הכתיבה – מסמכים יכולים להיכתב על ידי מספר כותבים במקביל. משמעות הדבר היא שעובדים יכולים לשתף פעולה ולייצר מסמכים תוך שיתוף פעולה, איש איש ממחשבו שלו בזמנו הוא.

עריכה – מסמך יכול להיות מפורסם גם כאשר אינו ערוך סופית ולעורך תהיה גישה אליו לשינויים נוספים ועדכונים. ניתן גם לנעול גירסת מסמך לעריכה, למשל במקרה של נהלים.

נעילת מסמך – כאשר מסמך נכתב על ידי מספר כותבים קיימת האפשרות לנעילתו על ידי הכותב הנוכחי על מנת למנוע מצב שבו עבודה במקביל תגרום לאיבוד נתונים. שם המשתמש אשר נעל את המסמך מופיע לצד המסמך, כך שניתן לפנות אליו ולבקש הסרת הנעילה על מנת להמשיך בעבודה.

שמירת גרסאות - המערכת מאפשרת שמירת גרסאות של המסמכים כך ששינויים במסמך אינם גורמים לאיבוד נתונים קודמים. כלומר, אם ערכנו מסמך ושינינו את תכנו הגרסא הקודמת נשמרת במערכת וניתן לחזור אליה במקרה הצורך. רשימת הגרסאות מופיעה ליד כל מסמך.

הורדה למחשב – ניתן להגדיר האם מותר למבקר באתר להוריד את המסמך למחשבו או לאפשר לו צפייה בלבד.

אישור מסמכים לפרסום - קיימת אפשרות להגדיר תהליך אישור למסמכים, כך שנדרש אישורו של עורך ראשי לפני פרסומם.

הרשאות צפייה - ניתן לקבוע הרשאות צפיה למשתמשים ולקבוצות משתמשים, המתיחסות למסמכים ספציפיים או לקטגוריות של מסמכים.

למידע נוסף באתר "אתרים תר".

  איפיון אתרים
אפיון אתרים - מה ולמה

מה זה אפיון ואיפה אופים אותו?

נניח שהחלטתם שאתם רוצים להקים אתר, או לשדרג משמעותית את האתר הקיים שלכם. אתם מחפשים מה צריך לעשות ומסביב מספרים לכם שצריך דומיין, מארח, מעצב, מישהו שיקים את האתר, ותוכן. ומספרים מסביב שכל העניין פשוט וקל, ואפשר כמעט הכל לבד. לבד זה טוב, כי זה זול. ביעילות אתם קונים דומיין, בוחרים מארח, קונים תבנית פשוטה והופה. יש אתר.

מה הוא עושה, האתר? הוא נמצא! הוא יפה! הוא הדרך הנכונה לשים וי על שורה ברשימה של "מה צריך לעשות" שבה היה כתוב: צריך להקים אתר.

אם כל מה שדרוש באתר שלכם הוא 5 דפים (אודות, המוצרים, התמיכה, גלריה, צרו קשר. סתם, לדוגמא), אתם לא צריכים אפיון. אתם גם לא כל כך צריכים חברה שבונה אתרים, אפשר לעשות את זה לבד. (כדאי להשתמש בתוצרים של מעצבים מקצועיים, ויש תבניות ועיצובים לקנות בזול, במיוחד עם האתר באנגלית). אבל אם החברה שלכם מתכננת להשתמש באתר ולהשיג תועלות מהותיות, כדאי לחשוב אל מעבר למובן מאליו.

כדאי לחשוב מה תשיגו מהאתר. באיזה אופן הוא ישרת אתכם. באיזה אופן הוא ישרת את הלקוחות שלכם. איך יעבור המסר, איך יגיעו אל הדפים השונים, מה יוצג ולמי, איך נכון ליישם ביעילות את כל אלה. כדאי לתכנן. לאפיין.

אפיון הוא התהליך שבו מתוכנן האתר לקראת הקמתו או לקראת עדכון משמעותי שלו, כך שיענה בצורה המיטבית על המטרות שלשמן הוא מוקם או מעודכן.

קישור למאמר המלא...

הרחב          למתן הערות ותגובות נא צרו קשר. הקישו על סימן ה + מימין.